Ekibe katıl
ve takımımızın
bir parçası ol!

Eğer iz bırakan markalara harika işler yaratmaya odaklı uluslararası bir kültürün parçası olmaya ilgi duyuyorsan, bize yazmaktan çekinme. Seni duymayı çok isteriz.

JR. HESAP YÖNETİCİSİ

Promoqube, markalarına gözü gibi bakabilecek, kişisel sosyal medya hesapları kadar titizlikle markalarının hesaplarını yönetecek ve sosyal medya kampanyalarını planlayarak yönetebilecek bir Jr.Account Executive arıyor. Yöneteceğim sayfaları her an takip edip, gerektiğinde proaktif önlemlerle etkileşimi her zaman yüksek tutarım, düzenli aralıklarla rapor tutarım, bunun yanı sıra sosyal medya platformlarının dinamikleri de benden sorulur diyorsan, gel bi’tanışalım! Heyecan ve hevesini yanına almayı unutma!

Bu işe başvur

ANALİST

Promoqube, rakamlarla arası iyi olan, stratejik düşünebilen, zaman yönetimi ve çoklu görev becerilerine hakim, sosyal mecralara ilgili bir analist arıyor. Sosyal medyadan gelen web trafiğini rapor ederek, sosyal medya etkinlikleri hakkında diğer çalışanlara tavsiyelerde bulunabilirim, iletişim becerilerim en az raporlarım kadar etkilidir, Socialbakers gibi sosyal medya raporlama araçları benden sorulur diyorsan; gel bi’ tanışalım!

Bu işe başvur

METİN YAZARI